Szukasz programisty?

Dobrze trafiłeś!

Kodowanie

Moja propozycja to przede wszystkim szybkie i w pełni profesjonalne kodowanie stron do HTML i CSS. Dzięki temu dostajesz w swoje ręce w pełni przygotowaną stronę z prawidłowo funkcjonującym menu, formularzami, linkami i wszystkimi pozostałymi elementami, które sobie życzysz.

Cięcie Layoutów

Masz gotowy projekt graficzny strony? Nie wiesz, jak go zmodyfikować, żeby prawidłowo się wyświetlał? Nie martw się! Wystarczy, że wyślesz go do mnie, a ja zajmę się resztą. Szybko i sprawnie przekształcę go w pełni funkcjonującą stronę www. Nie wahaj się i skontaktuj ze mną.

Responsywność

W mojej ofercie znajdziesz propozycję tworzenia stron WWW w systemie Responsive Web. Oznacza to, że witryna przystosowuje się do wielkości ekranu urządzenia, bądź do okna przeglądarki. Jest to bardzo ważny element kodowania, bo zdecydowanie ułatwia czytanie zawartości witryny.

Zarządzanie

Zarządzając stroną www, przejmuję wszystkie obowiązki związane z jej funkcjonowaniem. Zapewniam stabilność i ciągłość działania witryny, dbam o bezpieczeństwo. Zarządzanie stroną to bardzo odpowiedzialny i mający duże znaczenie proces, dlatego warto go przekazać w ręce profesjonalistów.

Kim jestem

Szukasz sprawnego programisty lub doświadczonego kodera? Właśnie znalazłeś. Tworzę czysty, semantyczny, poprawny kod wyświetlany przez najpopularniejsze przeglądarki. Zgodny ze standardami W3C. Dodatkowo sprawnie tnę layouty, administruję stronami i bawię się formatami, korzystając z najnowszych technologii. Na bieżąco śledzę aktualne trendy, więc otrzymujesz produkt najwyższej jakości.

Współpracuję ściśle z zaprzyjaźnionym grafikiem, dzięki czemu możemy zbudować twój serwis www począwszy od przygotowania projektu graficznego, poprzez kodowanie, aż po umieszczenie w sieci i zarządzanie. Dzięki współpracy ze mną oszczędzasz czas, pieniądze, a przede wszystkim zyskujesz spokój. Nie wstydź się i skontaktuj ze mną. Napisz, w czym mogę Ci pomóc?

"Zawsze programuj jak gdyby osoba zajmująca się twoim kodem w przyszłości była agresywnym psychopatą, który wie gdzie mieszkasz."

Doświadczenie

90

HTML5 & CSS3

90

JS & JQUERY

90

PHP

Realizacje

630

Wypitych
Herbat

48

Zadowolonych
Klientów

Facebook

Polub
mnie

Twitter

Obserwuj
mnie

Kontakt

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.